evden eve nakliyat firmaları

Antalya Evden Eve Nakliyat

Ev taşıma hazırlıkları, Antalya evden eve nakliyat firmaları hakkında detaylı bilgi ve Antalya evden eve nakliyat fiyatları hesaplama için Evden Eve Nakliyat Forum paylaşımlarını inceleyebilirsiniz. Evinizin kolayca taşınması ve nakliyecilerin Antalya evden eve nakliyat kampanyalarından haberdar olmak için sosyal medya sayfalarımızı takip etmeyi unutmayın. Ev taşıma konusunda uzman Antalya evden eve nakliyat firmaları ve hesaplı ev taşıma fiyatları Evden Eve Nakliyat Forum'da.


Antalya ve bölgesi tam anlamıyla turistik bir çekim merkezi konumundadır. Şehirde tramvay hattı bulunmakta olup, şehrin hemen dışında yer alan havalimanı ve gemi limanı ile Antalya kolayca ulaşılabilecek niteliktedir. Aynı zamanda balık restoranlarının da konumlandığı modern bir marinaya sahip olan Antalya, çevresi itibariyle dünyaca tanınan antik kentlere ev sahipliği yapmaktadır. Son zamanlarda Antalya ve özellikle Belek, golfseverler tarafından oldukça rağbet görmektedir.
Antalya ilinin yüzölçümü 20.599 km²’dir ve nüfusu 1.719.751’dir, il merkezinin adı da Antalya'dır. Antalya ilinin batı kısmı Likya olarak da bilinir. Türkiye'yi turistik amaçlı ziyaret eden ziyaretçiler için Antalya önemli bir yere sahiptir. Tarihi şehirde ziyarteçiler için çeşitli camiler ve meydanlar yer almaktadır. Araç trafiğine kapalı, birçok zincir mağazanın ve yerel tüccarın da yer aldığı uzun bir caddesi bulunmaktdır. Şehirde tramvay çalışmakta olup birçok taksi çalışmaktadır ayrıca, şehrin hemen dışında yer alan havalimanı ve gemi limanı ile Antalya kolayca ulaşılabilecek niteliktedir. Son zamanlarda Antalya golfseverler tarafından da oldukça tercih edilmektedir. Okaliptus ağaçları ve çeşitli başka ağaçlarla çevrili muhteşem bir doğada yer alan, şehre 35 km. uzaklıktaki Belek’te yer alan golf alanları ve tesisleri oldukça yüksek kalite standartlarındadır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder